8 thoughts on “gândul de vineri”

  1. adevărul este, ma belle, că azi sunt fugită rău! =)) tocmai ce mă pregătesc iară să… țuști.
    iar gândul, bine, hai să-ți spui la ureche: cântecul acesta îmi place așa de mult că-mi vine să-i rescriu versurile. și tocmai ce-l ascultam eu aseară, pe când dez-astra giurgiu se făcea de râsul curcilor. așa se născuuuuu…. gândul, ideea, omul, dalta, metafora, idiotul și dostoievski….

Comments are closed.