cu cine vorbeşti?
cu umbra.
dar umbrele sunt lipsite de cuvânt.
aşa, şii?
trădarea doarme în ochi. cuvintele sunt doar un paravan
cineva o să te recunoască.
bună dimineaţa de sub ploi.
ştii, îmi iubesc liniştea.
am impresia că seamănă cu tine.
ştii? :-*
🙂
Și eu îmi iubesc liniștea. Pentru că seamănă cu el, când doarme…
Mi-ai adus aminte de cineva drag. Și cu scrisul și cu muzica… 🙂
Îmi place noul look!!! Azi abia am văzut! 😉